Kalosze dla dziewczynek i chłopców

( ilość produktów: 106 )

W okresie jesienno-zimowym spacery nie są tak przyjemne jak latem, dlatego dzieci lubią je sobie urozmaicać. Często odbywa się to poprzez taplanie w kałuży czy inne zabawy, które mogą skończyć się przemoczeniem. Aby z jednej strony nie odmawiać maluchowi frajdy ze wskakiwania do kałuż, a z drugiej zapewnić mu suche stopy, przygotowaliśmy ofertę na kalosze dziecięce.

Bezpieczeństwo maluchów na pierwszym miejscu, stąd odpowiednia konstrukcja sprzedawanych przez nas butów: gumowa cholewka chroni przed wilgocią i wodą, a do tego elastyczna podeszwa o właściwościach antypoślizgowych, która dodatkowo zapewnia stopie stabilizację.

Poza bezpieczeństwem, zależy nam na tym, aby buty po prostu spodobały się ich przyszłym właścicielom, dlatego oferujemy zróżnicowane modele. Nasze kalosze dla dzieci trafią w gust zarówno wielbicieli popularnych bajek, motywów militarnych, miłośników zwierzątek, kwiatków, jak i małych modnisi. Dzięki dużej dostępności rozmiarów - sprzedajemy buty od numeru 20/21 do 34/35 - bez problemu można dobrać nasze kalosze dziecięce do każdej stopy.

Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania danych osobowych, plików cookie oraz zasady profilowania Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel